Par mums

Par mums medijos

“Problēmas radās tad, kad nespējām ātri noteikt, vai jau iepriekš esam sazinājušies ar šo personu vai kāda bija situācija ar viņu iepriekšējā kandidēšanas reizē. Vairāk nekā divas reizes iekāpt vienā un tajā pašā spainī, taču ir neveikli…

…tādēļ izveidojām Recrur.”

Marit Alaväli

Recrur dibinātāja un izpilddirektore

Maritu var droši saukt par digitālās personāla atlases ceļa rādītāju Igaunijā. Savās ilglaicīgās karjeras laikā Marita ir strādājusi gan valsts, gan arī privātajā sektorā, šādi pilnībā izprotot izaicinājumus saistībā ar personāla atlasi. Viņa ir ieguvusi TalTech maģistra grādu personāla vadībā, tostarp viņai ir ilglaicīga pieredze personāla vadības jomā, kā rezultātā viņa ir augsti vērtēta speciāliste un pasniedzēja.

Reio Kokla

Attīstības vadītājs

Reio uzdevums ir nodrošināt Recrur infrastruktūras darbu, sistēmas pieejamību visu diennakti, turklāt regulāri attīstīt programmatūru, lai atkal un atkal pārsteigtu mūsu klientus ar jaunām funkcionalitātēm, vai dot iespēju viņiem darboties mobilajā lietotnē. To visu viņš veic paralēli saviem jaunā tēva pienākumiem.

Triinu Leppik

Produktu vadītāja

Triinu uzsāka savu amata pienākumu izpildi kā Recrur analītiķe, bet tagad viņa jau ir uzņēmuma produktu vadītāja. Triinu nodrošina mūsu personāla atlases programmatūras jauninājumus, pastāvīgi analizē klientu atsauksmes, seko lietotāju pieredzei, apkopo priekšlikumus par jauninājumiem un nodod visas vēlmes attīstības nodaļai. Lai atkal un atkal ieviestu jaunas tendences personāla atlases programmatūras jomā. Dažkārt Triinu gatavo birojā ļoti garšīgas kūkas.

Vēlaties pievienoties?

“Mūsu mērķis ir padarīt personāla atlasi caurredzamu, rezultatīvu un patīkamu visiem tās dalībniekiem. Ar nolūku, lai pasaulē būtu mazāk sarūgtinātu cilvēku.”
— Marit Alaväli —

Sazinieties ar mums!

Informācija par programmatūru un pakalpojumiem

Es labprāt iepazīstināšu ar veidiem, kā Recrur var padarīt jūsu organizācijas personāla atlases procesu nākamajā līmenī, padarot to vienkāršāku un efektīvāku.

Lūdzu, sazinieties un atradīsim jums vispiemērotāko risinājumu.

Recrur lietotne ir pieejama Google Play Stores. Nepieciešams piereģistrēts Recrur konts. Lietotne ir pieejama visiem Recrur lietotājiem bez maksas.

Vai vēlaties izmēģināt?

Izveidojiet bezmaksas kontu un izmēģiniet to pats.
Tas neprasa vairāk nekā dažas minūtes.

Klientu atbalsts

image/svg+xmlGDPR

Visa informācija, ko glabā Recrur un tā partneri, atbilst Vispārējās datu aizsardzības regulas (GDPR) likumam, ko Eiropas Savienība noteikusi visām dalībvalstīm.

Recrur personāla atlases programmatūra ir iekļauta Igaunijas EAS Attīstības programmā, kuras ietvaros no 2018. līdz 2022. gadam Recrur saņem atbalstu 436 500 EUR apmērā no Eiropas Reģionālās attīstības fonda, lai Recrur varētu attīstīt un palaist globāli (vismaz 45% apgrozījuma).