Klienti

Recrur värbamislugu - G4S

G4S personāla direktors Indrek Sarjass

“Mūsdienās personāla atlases speciālistu darbplūsma vairs nav tik “sadrumstalota” un viņi var visu paveikt vienuviet. Vadītāji ir iesaistīti, un viņi var pārskatīt, cik tālu ir pavirzījušies atsevišķi personāla atlases projekti. Ieguvām laiku, kuru pat izmērījām. Faktiski bijām kā uzvarētāji, ieguvām ļoti daudz laika.”

TalTech prakses portāls uzņēmējiem

Mums tika dots uzdevums izveidot TalTech personāla atlases portālu kā visērtāko kandidātu atlases risinājumu studentiem visā Igaunijā. Izstrādātā risinājuma mērķis ir radīt pievienoto vērtību augstākās izglītības iegūšanā un padarīt studentu nonākšanu darba tirgū pēc iespējas vieglāku un efektīvāku.

Recrur x TalTech portaal tudengi poolt vaadatuna

“Igaunijas plašsaziņas līdzekļiem personāla atlases pārvaldīšana kļuva būtiski vienkāršāka, tiklīdz tika ieviesta Recrur programmatūra. Tā ļauj ērti un ātri veikt visas būtiskās ar personāla atlasi saistītās darbības vienuviet.”

Kelly Imme
Talantu vadītāja
AS Postimees Grupp

“Recrur ieviešana noritēja ātri un veiksmīgi, tas ir ļoti svarīgi tādā lielā uzņēmumā kā COOP. Viens no galvenajiem faktoriem bija īpaši mums sagatavotās programmatūras apmācības, kurās sistēmu ātri apguva mūsu personāla atlases darbinieki, gan arī nodaļu vadītāji, kuri bija ļoti apmierināti ar Recrur personāla atlases programmatūru.”

Kerstin Jaani
Personāla direktore
Coop Eesti

“Recrur savā uzņēmumā sākām izmantot 2018. gada sākumā, un šobrīd varu droši apgalvot, ka šis lēmums ir būtiski mainījis gan mūsu personāla atlases procesu kopumā, gan arī kandidāta pieredzi. Recrur ieviešana nodrošina labu uzņēmuma iekšējās informācijas apmaiņu saistībā ar personāla atlases projektiem, kuros visas iesaistītās puses var patstāvīgi sekot līdzi projekta gaitai.”

Marge Litvinova
Head of People
Grant Thornton Baltic OÜ

“Recrur ir neatņemams palīgs mūsu darbā, sākot ar kandidātu pārvaldīšanu sadarbībā ar klientu līdz atlases procesa analizēšanai. Turklāt Recrur ir drošs, tas ir ļoti svarīgi saistībā ar konfidenciāliem personas datiem, — ja nepieciešams, kandidātu ir viegli dzēst no datubāzes, un tas arī rada drošības sajūtu kandidātam!”

Liis Purge
Personāla atlases vadītāja
Psience OÜ

“Darba laiks vairs netiek tērēts, lai pārvietotos no vienas datnes citā, un visas mūsu darbības ir apkopotas vienā mūsdienīgā datubāzē. Un, pats galvenais, ja rodas problēmas, Recrur komanda ātri reaģē, tostarp tās atvērtība priekšlikumiem ir ievērības cienīga.”

Annika Oidjärv
Vecākā personāla atlases konsultante
M-Partner HR OÜ

Informācija par programmatūru un pakalpojumiem

Es labprāt iepazīstināšu ar veidiem, kā Recrur var padarīt jūsu organizācijas personāla atlases procesu nākamajā līmenī, padarot to vienkāršāku un efektīvāku.

Lūdzu, sazinieties un atradīsim jums vispiemērotāko risinājumu.

Recrur lietotne ir pieejama Google Play Stores. Nepieciešams piereģistrēts Recrur konts. Lietotne ir pieejama visiem Recrur lietotājiem bez maksas.

Vai vēlaties izmēģināt?

Izveidojiet bezmaksas kontu un izmēģiniet to pats.
Tas neprasa vairāk nekā dažas minūtes.

Klientu atbalsts

image/svg+xmlGDPR

Visa informācija, ko glabā Recrur un tā partneri, atbilst Vispārējās datu aizsardzības regulas (GDPR) likumam, ko Eiropas Savienība noteikusi visām dalībvalstīm.

Recrur personāla atlases programmatūra ir iekļauta Igaunijas EAS Attīstības programmā, kuras ietvaros no 2018. līdz 2022. gadam Recrur saņem atbalstu 436 500 EUR apmērā no Eiropas Reģionālās attīstības fonda, lai Recrur varētu attīstīt un palaist globāli (vismaz 45% apgrozījuma).